Tu jesteś
Home > Aktualności > Miłe złego początki [SKRÓT]

Miłe złego początki [SKRÓT]

Rozpoczęły się baraże o utrzymanie w ekstralidze PHL. Opolscy hokeiści wybrali się na pierwszy mecz, do Sosnowca aby zmierzyć się z miejscowym Zagłębiem.

Pierwsza tercja zaczęła się zaskakująco optymistycznie. Już w 4 minucie Zorin wpakował gumę do bramki Radziszewskiego. Po kolejnych 9 minutach po strzale Szydły Orlik prowadził 2:0 Zapachniało niemałą sensacją. Niestety, to wszystko na co stać było naszych hokeistów. Zanim skończyła się pierwsza odsłona stan na tablicy wskazywał 2:2 za sprawą trafień Bernackiego i Kana.

Następne odsłony należały już tylko do gospodarzy. Opolanie tracili bramki praktycznie z dalekich strzałów, których nie był wstanie wybronić Jarek Nobis. Cóż, tak długi rozbrat z bramką w PHL, nie mógł odbyć się bez konsekwencji. Jednak w obecnej sytuacji, i tak powinniśmy być zadowoleni, że pozostał w klubie i pomaga na ile umiejętności pozwalają.

Materiał: slaskie.tv

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC vs ORLIK OPOLE 6:2( 2:2, 3:0, 1:0)

0 : 1Władisław Zorin ( Grzegorz Radzieńciak – Kim Miettinen )5 na 403:20
0 : 2Sebastian Szydło ( Władisław Zorin – Alexis Svitac )5 na 512:43
1 : 2Michał Bernacki ( Michał Działo – Kamil Charousek )5 na 415:02
2 : 2Tomáš Káňa ( Vladimír Luka )5 na 519:55
3 : 2Filip Stoklasa ( Łukasz Rutkowski – Kamil Charousek )5 na 528:10
4 : 2Vladimír Luka ( Tomáš Káňa – Filip Stoklasa )5 na 531:01