Tu jesteś
Home > Aktualności > Szum medialny o frekwencję na Toropolu.

Szum medialny o frekwencję na Toropolu.

Foto: Mariusz Matkowski

W ostatnim czasie poświęcono sporo czasu na rozważania dotyczące frekwencji na meczach PGE Orlika Opole. Burzę wywołał wpis na platformie hokej.net Platforma informowała, iż na meczu w Opolu było 90 kibiców. Oczywiście po zweryfikowaniu przez nas tej wiadomości, okazało się to nieprawdą. Mecz z TatrySki Podhalem Nowy Targ w rzeczywistości obejrzało 190 kibiców. Różnica dość znaczna, choć na pewno nie satysfakcjonująca.

Wylało się w tym momencie wiele hejtu na klub, jak i na opolskich kibiców. Nie mamy zamiaru roztrząsać prawdziwych powodów tej sytuacji, bo brak nam pełnej wiedzy na ten temat, a plotkami nie będziemy się zajmować.

Prawda jednak jest taka, że z frekwencją na polskich lodowiskach nie jest za dobrze. Ostatni mecz Orlik Opole rozgrywał w Krakowie. ten sam portal, podał że ten mecz obejrzało 300 kibiców. Jak na miasto które ma populację sześciokrotnie większą, to frekwencja w Opolu i tak wygląda oszałamiająco.

Na tę sytuację Orlik Opole, jednak nie pozostał głuchy. Czy materiał zapraszający na mecz z JKH GKS Jastrzębie, który będzie rozegrany w piątek o godz. 18:30 jest swego rodzaju zaproszeniem dla opolan do bardziej aktywnego wspierania drużyny?

Wierzymy że serce do walki, jakim wykazali się hokeiści z Barlickiego, przyciągnie wielu kibiców, gotowych wesprzeć głośnym dopingiem na najbliższym meczu.

Polub i udostępnij:
Podobne Artykuły
Do góry