Tu jesteś
Home > Aktualności > BERLAND KOMPRACHCICE wygrywa w pierwszym meczu na własnej hali. [SKRÓT]

BERLAND KOMPRACHCICE wygrywa w pierwszym meczu na własnej hali. [SKRÓT]

Kibice Berlandu musieli trochę poczekać na pierwszy mecz na własnej hali. Pierwszą kolejkę Komprachciczanie rozgrywali w Polkowicach, gdzie ulegli 6:4

Drugi mecz rozgrywali na własnym terenie, gdzie zmierzyli się z drużyną GKS Ekom Futsal Nowiny. Goście przyjechali w dość okrojonym składzie. Sześciu  zawodników z pola. Skóry jednak łatwo nie oddali. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się bezbramkowo.

Gospodarze grali jednak bardzo mądrze i cierpliwie. To dało wymierne efekty  już na początku drugiej połowy. Zdobycie bramki zdecydowanie uspokoiło grę Berlandu. Goście starali się kontratakować, ale zmęczenie z minuty na minutę było coraz bardziej widoczne. Strzelenie drugiej bramki przez gospodarzy praktycznie ustawiło mecz i odebrało wole walki futsalistom z Nowin.