Tu jesteś
Home > Aktualności > W Komprachcicach festiwal strzelecki na zakończenie sezonu [SKRÓT]

W Komprachcicach festiwal strzelecki na zakończenie sezonu [SKRÓT]

Ostatni mecz sezonu dla Berlandu Komprachcice miał spore znaczenie. Bezpośrednia walka z Heiro Rzeszów, która miała 2 punkty przewagi, a wynik tego spotkania zmieniał znacząco końcowy układ tabeli 1 ligi futsalu, na zakończenie sezonu.

Goście przyjechali w okrojonym składzie, ale nie można było nie doceniać ekipy, która zajmowała do tej pory 4 pozycję w tabeli. Od początku gospodarze zagrali odpowiedzialny i konsekwentny futbol. Rzeszowianie praktycznie nie potrafili znaleźć recepty na tak dysponowanych gospodarzy. Ataki na bramkę Berlandu w trakcie całego meczu, można policzyć na palcach jednej ręki i wynikały one z piłek sytuacyjnych. Praktycznie wszystkie pozycyjne ataki gości były neutralizowane sporo przed polem bramkowym. Efekt? Pięć bramek do przerwy.

Druga odsłona zaczęła się od składniejszej gry gości. Ale sytuacja ta nie trwała zbyt długo. Dwie bramki Berlandu i chęć dalszej gry Heiro Rzeszów odleciała w dal wraz z pyłem saharyjskim. Gospodarze postanowili zakończyć z przytupem i na koniec spotkania na tablicy widniał imponujący wynik 12:0

BERLAND KOMPRACHCICE 12 – 0 HEIRO RZESZÓW

Polub i udostępnij:
Podobne Artykuły
Do góry