Tu jesteś
Home > Aktualności > Kolejne Derby Berlandu Komprachcice [SKRÓT]

Kolejne Derby Berlandu Komprachcice [SKRÓT]

Kolejne Derby futsaliści z Komprachcic zapewne chcą zapomnieć jak najszybciej. Gredar Brzeg patrzący niespokojnie w dolną część tabeli, walczy o bezpieczny zapas punktów, gwarantujący utrzymanie w 1 lidze. Jak narazie idzie im to dobrze. Tak jak w poprzednim meczu i tym razem zainkasowali komplet punktów.

Do meczu goście podeszli z wielką determinacją. Od samego początku atakowali, walcząc o każdą piłkę. Bez kalkulacji nastawieni byli na ofensywną grę. W 10 minucie potwierdzili swoje aspiracje. Trafienie wzbudziło szał radości wśród kibiców z Brzegu. Mija kolejna minuta i gospodarze doprowadzają do remisu. To jednak nie koniec emocji. Kolejne 40 sekund i goście uciszają jeszcze emocjonujących się kibiców Berlandu, pięknym trafieniem z dystansu. To jednak nie koniec strzelania w tej połowie. Gredar na 38 sekund przed gwizdkiem kończącym tę część spotkania, podchodzi do rzutu wolnego prawie z połowy boiska. Perfekcyjne rozegranie i konsternacja na trybunach. 3:1 dla Gredaru Brzeg

Druga odsłona przyniosła zdecydowanie agresywniejszą postawę Berlandu. Nieustające ataki i ostrzeliwanie słupków nie przynosiło zmiany wyniku. Dopiero w 17 minucie zdobyli bramkę kontaktową. Mimo dalszej dominacji na parkiecie, nic więcej gospodarzom nie udało się osiągnąć. Tym razem Derby nie były dla gospodarzy udane. Końcowy wynik to 3:2 dla Gredaru Brzeg.