Tu jesteś
Home > Aktualności > PORAŻKA BERLANDU KOMPRACHCICE [skrót]

PORAŻKA BERLANDU KOMPRACHCICE [skrót]

Drużyna z Komprachcic podejmowała Gwiazdę Ruda Śląska. Oczywistym było, że faworytem są goście którzy w 14 spotkaniach zebrała 30 pkt. i zajmuje 3 pozycję w tabeli. Berland w tym czasie w 13 meczach zabrał tych punktów 12 i zajmuje 8 pozycję.

Mimo sporego osłabienia kadrowego, gospodarze przystąpili do potyczki jak równy z równym i nie pozwalali gościom na komfort prowadzenia gry. Każde prowadzenie Gwiazdy było szybko niwelowane i tak 1 połowa zakończyła się wynikiem 3:3

Druga połowa niczym nie różniła się w stylu gry od poprzedniej, do czasu gdy Gwiazda zdobyła kolejne dwie bramki. Gospodarze zdecydowali się na ofensywniejszą grę, która jednak w tym spotkaniu przyniosła odwrotny skutek. Goście kontrowali, gra się zaostrzała, a sędziowie stali jakby obok meczu. Obie ekipy miały sporo pretensji do „dwójki sprawiedliwych” Finalnie spotkanie skończyło się zwycięstwem Gwiazdy Ruda Śląska 7:3