Tu jesteś
Home > Aktualności > Berland Komprachcice bliski sprawienia niespodzianki. [SKRÓT]

Berland Komprachcice bliski sprawienia niespodzianki. [SKRÓT]

W dniu wczorajszym, Berland Komprachcice podejmował na własnej hali wicemistrza kraju, Gatta Active Zduńską Wolę. Oczywiście przyjezdni byli zdecydowanymi faworytami tego pojedynku.

Początek meczu sprawił wielką niespodziankę kibicom. już w 3 minucie gospodarze prowadzili 2:0. Gatta, po fatalnym początku, zapanowała jednak nad własną nonszalancję, która wskazywała na lekkie zlekceważenie przeciwnika. Od tego momentu, to goście częściej atakowali, ale gospodarze odpowiadali kontrami. Pierwsza odsłona skończyła się wynikiem 3:3

Początek drugiej połowy należał do Gatty. Mijają 2 minuty i mamy wynik 3:5. Obie bramki zdobył Krawczyk, który w całym spodkaniu nastrzelał ich aż 6. Śmiało możemy tego futbolistę nazwać „Katem Berlandu”. Gospodarze postawili wszystko na jedną kartę, i zagrali bardzo ofensywnie z wysokim pressingiem. Przyniosło to wspaniałe efekty, gdzie na 30 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry, Boczarski wpakował piłkę pod poprzeczkę, doprowadzając do wyniku 6:6

Dogrywka należała już tylko do przyjezdnych. Szybkie dwie bramki i spokojna kontrola nad spotkaniem. Gospodarze wprawdzie odpowiedzieli trafieniem na 7:8, ale to przywróciło nadzieję tylko na chwilę. Odpowiedź była natychmiastowa. Kolejne trafienie Krawczyka na 7:9 w 49 minucie odebrało nadzieję na końcowy pozytywny wynik. Mijają kolejne sekundy i na tablicy widnieje. 7:10.

Berland Komprachcice przegrał to spotkanie, ale śmiało możemy napisać, że to jedno z najlepszych jakie zobaczyli kibice na Komprachcickiej hali.

Berland Komprachcice – Gatta Zduńska Wola 7-10 d. (6-6, 3-3)

Bramki: 1-0 Riemann – 2., 2-0 Miłosiński – 3. (samobójcza), 2-1 Klaus – 3,. 3-1 Meryk – 7., 3-2 Krawczyk – 14., 3-3 Sobalczyk – 16., 3-4 Krawczyk – 21., 3-5 Krawczyk – 22, 4-5 Sapa – 24., 4-6 Krawczyk – 27., 5-6 Krawców – 35., 6-6 Boczarski 40., 6-7 Marciniak – 42., 6-8 Marciniak – 44., 7-8 Riemann – 49., 7-9 Krawczyk – 49., 7-10 Sobalczyk 50.