Tu jesteś
Home > Uncategorized > Berland Komprachcice bezlitosny dla rywali. [WIDEO]

Berland Komprachcice bezlitosny dla rywali. [WIDEO]

Spotkanie Berlandu Komprachcice z AZS UMCS Lublin było walką o przysłowiowe 6 punktów, gdyż obie ekipy plasują się w środkowej stawce tabeli 1PLF.

Od pierwszych minut obie drużyny grały zachowawczo, badając dyspozycję dnia. Z każdą minutą gospodarze podkręcali tempo konstruując coraz groźniejsze akcje pod bramką lublinian. Wynik otworzył Bienias trafieniem w 16 minucie. Goście zanim ochłonęli po stracie bramki, zostali skarceni powtórnie. A przez kogo? Oczywiście Michał Bienias wyrastał na kata AZSu. Wynik mógł być jeszcze poprawiony w tej połowie, ale Boczarski nie trafił do siatki z rzutu karnego. Tu trzeba przyznać, że to wielki problem gospodarzy. W ostatnim meczu sporo takich rzutów zostało zmarnowanych przez Berland.

Druga połowa nie przyniosła zmiany obrazu gry. Gospodarze konsekwentnie podwyższali wynik spotkania, a goście bezradnie starali się kontrować. Ich starania były jednak bezowocne. „Truskawką” na torcie- jak mówi znany komentator sportowy, Była 6 bramka. Bramka której nie powstydziliby się napastnicy najlepszych lig świata. Oczywiście jej autorem był ponownie Michał Bienias. Po tej bramce nastąpiło spore rozluźnienie w szeregach Berlandu, w wyniku czego stracili 2 bramki.

Ogólne podsumowanie meczu może być tylko jedno. AZS UMCS Lublin zaliczył najniższy wymiar kary. Berland w tym spotkaniu był rywalem z innej klasy.

Polub i udostępnij:
Podobne Artykuły
Do góry