Tu jesteś
Home > Aktualności > Kolejny koszmar trzeciej tercji. PGE ORLIK OPOLE znów przegrywa w ostatnich sekundach.

Kolejny koszmar trzeciej tercji. PGE ORLIK OPOLE znów przegrywa w ostatnich sekundach.

Spotkanie to na pewno nie należało do udanych dla hokeistów z Opola. To gospodarze w pierwszej tercji, byli stroną dominującą, a opolanie nie potrafili skonstruować większego zagrożenia. Już w 5 minucie Sosnowiczanie wyszli na prowadzenie i nie oddali go do końca tercji.

Druga tercja była zdecydowanie wyrównana, ale jak w poprzednich meczach, to Orlik był skuteczniejszy w tej części gry i na koniec tercji to Orlik Opole prowadził 2;1

Trzecia odsłona zaczyna wzbudzać spore obawy w kibicach opolskiego klubu. Do tej pory bilans bramkowy raczej nie napawa optymizmem. Orlik strzelił 2 bramki, tracąc ich aż 11. Niestety, i tym razem obawy nie były bezpodstawne.Kolejny mecz w którym opolanie oddają zwycięstwo. Trzecie tercje zdecydowanie nie należą do opolan. W ostatnich sekundach gospodarze zdołali wyrównać, a w trakcie dogrywki zdobyli zwycięską bramkę.

Czy opolscy kibice mają jakieś szanse na obejrzenie triumfu własnej drużyny. Chyba będzie ciężko, bo w tej kolejce pozostały spotkania już tylko z potencjalnie mocniejszymi ekipami PHL.

Zagłębie Sosnowiec – PGE Orlik Opole 3:2 po dogrywce (1:0, 0:2, 1:0 – 1:0)
1:0 Andrzej Stojek – Marcin Horzelski, Łukasz Podsiadło (04:01)
1:1 Mateusz Wojdyła – Arkadiusz Kostek, Martin Przygodzki (30:58)
1:2 Aleksandr Golovin – Vladislav Yelakov (31:40)
2:2 Tomáš Káňa – Tomasz Kozłowski, Damian Słaboń (59:31)
3:2 Marek Kaluža – Vladimír Luka, Łukasz Rutkowski (63:25, 3/3)

 

Polub i udostępnij:
Podobne Artykuły
Do góry