Tu jesteś
Home > Aktualności > BERLAND Komprachcice pokazał charakter. Gliwiczanie wracają bez punktów. [SKRÓT]

BERLAND Komprachcice pokazał charakter. Gliwiczanie wracają bez punktów. [SKRÓT]

 To było niesamowite spotkanie. Żadna z drużyn nie odkładała nogi w walce o cenne punkty. Oczywiście zdecydowanie więcej do ugrania miała ekipa gości, gdyż wciąż liczy się w walce o awans do Ekstraligi.

Pierwsza bramka padła dla faworyzowanych gości, po pięknej kontrze. Piłka zanim wpadła do siatki zaliczyła jeszcze poprzeczkę i słupek. Wydawało się że gliwiczanie zaczną kontrolować sytuację na parkiecie, ale nic bardziej mylnego. Jak zwykle w takich momentach uaktywnił się etatowy snajper Berlandu, Mateusz Mika. Szybko zaliczył trafienie na 1:1, a po szybkiej kontrze znalazł się na posterunku i nie pozostało nic innego, jak ponownie umieścić piłkę praktycznie do pustej bramki. W tej samej części spotkania goście doprowadzili do wyrównania i wynik meczu był nadal sprawą otwartą.

W drugiej połowie to gospodarze jako pierwsi przystąpili do zmiany wyniku, za sprawą pięknego strzału Romana Shveda. Gliwiczanie nie zamierzali odpuszczać i zaczynali coraz to ostrzejsze ataki ze wsparciem piątego zawodnika. Gra się zaostrzyła. W pewnym momencie śmiało można powiedzieć że stała się brutalna. Niestety, sędziowie nie stanęli na wysokości zadania. Totalnie przestali panować nad sytuacją na parkiecie. Momentami mieliśmy wrażenie że ich nie było, lub mieli popsute gwizdki. Na szczęście krwi nie było, choć Michał Zboch mocno ucierpiał i jego gra w następnym spotkaniu stoi pod wielkim znakiem zapytania. Wynik spotkania jednak nie uległ zmianie i gospodarze mogli cieszyć się z kolejnych zdobytych punktów.

Polub i udostępnij:
Podobne Artykuły
Do góry