Tu jesteś
Home > Aktualności > Niesamowite emocje zakończone zwycięstwem Berlandu Komprachcice

Niesamowite emocje zakończone zwycięstwem Berlandu Komprachcice

W dniu wczorajszym Berland Komprachcice rozegrał mecz z Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice, w ramach rozgrywek I ligi futsalu.

Mecz od pierwszych minut był szybki i nerwowy. Wystarczy dodać, że Mika wyleciał z boiska za drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną już po sześciu minutach gry. Ponadto Berland w tym czasie wykorzystał limit 5 rzutów wolnych. W ósmej minucie Orzeł prowadził już 2:0. Wszystko wskazywało, że i tym razem faworyt okaże się zbyt mocny na gospodarzy. Komprachciczanie jednak nie mieli zamiaru poddać się bez walki i ambitną grą doprowadzili do wyrównania wyniku 2:2. Do końca pierwszej części spotkania obie ekipy zdołały jeszcze dorzucić po jednym trafieniu i po syrenie kończącej pierwszą połowę na tablicy widniał wynik 3:3

Druga połowa nie przyniosła mniejszych emocji. Gdy po pięknej szybkiej akcji prawym skrzydłem Berland wyszedł na prowadzenie Goście postanowili zagrać bardziej ofensywnie, wprowadzając lotnego bramkarza. Przyniosło to szybko efekt w postaci wyrównania wyniku na 4:4 Jednak jelczan taki wynik nie satysfakcjonował. Jako faworyt liczył na komplet punktów i w związku z tym nie zmienili taktyki, grając dalej z lotnym bramkarzem. Tak agresywna taktyka często ma wpływ na zmianę wyniku. I tutaj nie było inaczej Jednak to gospodarze wykorzystali okazję i ponownie wyszli na prowadzenie. Orzeł walczył z pełną determinacją, le otwarta gra do jakiej zmusił ich wynik, ponownie się zemściła. W samej końcówce gospodarze przypieczętowali zwycięstwo umieszczając futbolówkę po raz szósty w bramce rywali.

Polub i udostępnij:
Podobne Artykuły
Do góry