Tu jesteś
Home > Aktualności > Planowane zwycięstwo Orlika Opole. Wierni kibice nie zapominają o Milanie. (WIDEO)

Planowane zwycięstwo Orlika Opole. Wierni kibice nie zapominają o Milanie. (WIDEO)

Spotkanie z SMS PZHL Katowice, nie miało prawa dostarczyć większych wrażeń, gdyż kwestia zwycięstwa raczej nie była rozważana przez kibiców. Jedynym pytaniem była skala zwycięstwa opolskiej drużyny.

Oczywiście,  założenia kibiców się sprawdziły. Orlik dominował na tafli przez cały mecz, sukcesywnie poprawiając wynik na tablicy świetlnej. Mecze z SMS miały szkolić młodzież, przecierając ich w starciach w ekstralidze. Rodzi się tylko pytanie, czy to najlepsza droga? Czy nie wychowujemy mentalnie wiecznie przegranych? Wystarczy dodać że w tym meczu statystyki w klasyfikacji kanadyjskiej podskoczyły aż dziesięciu Opolanom. Przygodzki i Stopiński po 3 pkt., Szydło, Sznotala i Kisielewski po 2 pkt., oraz Sordon, Latal, Kostek, Gorzycki i Gawlik po 1 pkt. Należy dodać,że Martin Przygodzki zaliczył hat tricka.

Nie można pominąć jeszcze jednego ważnego akcentu na tym meczu. Kibice Orlika przygotowali wielki baner z życzeniami dla Milana Baranyka, który ucierpiał podczas meczu z MH Automatyką Gdańsk. Do życzeń zdrowia i my się dołączamy.

PGE Orlik Opole – SMS PZHL Katowice 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
1:0 Martin Przygodzki – Mateusz Sordon, Sebastian Szydło (07:32, 4/5)
2:0 Martin Przygodzki – Wojciech Gorzycki, Jan Látal (11:26)
3:0 Filip Stopiński (13:00)
4:0 Łukasz Sznotala – Arkadiusz Kostek (22:50)
5:0 Martin Przygodzki – Filip Stopiński, Maciej Gawlik (32:30)
6:0 Karol Kisielewski – Filip Stopiński (44:39)
7:0 Sebastian Szydło – Karol Kisielewski, Łukasz Sznotala (50:23)
Sędziowali: Sebastian Adamoszek – Piotr Matlakiewicz, Mariusz Smura
Minuty karne: 6 – 2
Strzały: 39 – 27
Widzów: 300
PGE Orlik Opole: Kieler (Trianiczew – n/g) – Sordon; Przygodzki, Szydło, Lorek – Látal, Zaťko; Meidl, Höög, Demjaniuk – Sznotala, Kostek; Gorzycki, Stopiński, Kisielewski – Wąsiński, Gawlik.
SMS PZHL Katowice: Prokop (44:39 Pasek) – Zieliński, Bizacki; Kamiński, Michał Rybak, Worwa – Noworyta, Klocek; Maciej Rybak, Jóźwik, Luszniak – Kamieniecki, Bednarz; Sołtys, Wałęga, Brynkus – Antoni Kot, Malczewski; Mazurkiewicz, Kołodziej.

Polub i udostępnij:
Podobne Artykuły

2 thoughts on “Planowane zwycięstwo Orlika Opole. Wierni kibice nie zapominają o Milanie. (WIDEO)

Comments are closed.

Do góry