Tu jesteś
Home > Aktualności > Chwile przestoju zdecydowały o przegranej KPR Gwardii Opole

Chwile przestoju zdecydowały o przegranej KPR Gwardii Opole

Gwardziści rozpoczęli spotkanie z wielką determinacją. W krótkim czasie prowadzili już 6:2. Niestety już po chwili nastąpiła pierwsza seria błędów, która doprowadziła do stanu 7:7  Gwardziści szybko opanowali sytuację i dzięki celnym trafieniom do bramki rywala, oraz  znakomitym interwencjom Malchera, wyszli na dwupunktowe prowadzenie kończąc pierwszą część spotkania przy stanie 12:10

Druga połowa zaczęła się od podwyższenia prowadzenia, co miało dać szansę na spokojniejszą grę gospodarzy. Tu jednak znów Gwardziści popadli w niemoc strzelecką. Szybko goście doprowadzili do remisu 17:17, aby po chwili odskoczyć na 3 bramki, a na tablicy widniał wynik 21:18. To efekt wielu fauli w obronie, które Kwidzynianie bezlitośnie wykorzystali z rzutów karnych. Ambitna gra Opolan, doprowadziła do remisu 22:22. Pilitowski był zdobywcą ostatniej bramki, jaką zobaczyli kibice Okrąglaka. Mokrzki miał jeszcze szansę na wyrównanie wyniku, ale niestety nie udła mu się ta sztuka. MMTS Kwidzyn zafundował sobie radosny powrót do domu.

KPR Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn 22-23 (12-10)
KPR Gwardia Opole: Malcher, Zembrzycki – Lemaniak, Siwak 1, Zarzycki, Łangowski 3, Tarcijonas, Mokrzki 5, Dementev 1, Jankowski 8, Zadura 1, Mauer 2, Milewski, Morawski 1.

MMTS Kwidzyn: Szczecina, Dudek – Genda, Kryński 2, Krieger 2, Peret 2, Szpera, Rosiak, Nogowski 3, Potoczny 6, Janikowski 2, Żurawski, Pilitowski 4, Bąk 2.

Konferencja prasowa

Galeria zdjęć>>>

Polub i udostępnij:
Podobne Artykuły
Do góry